روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شکارچی بی‌رحم در چهارمحال و بختیاری به دام قانون افتاد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شکارچی بی‌رحم در چهارمحال و بختیاری به دام قانون افتاد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شکارچی بی‌رحم در چهارمحال و بختیاری به دام قانون افتاد

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: پس از مدت ها تحقیق و رصد برای دستگیری متخلف حرفه ای شکار، این شکارچی بی رحم در شهرستان کیار دستگیر شد.

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: پس از مدت ها تحقیق و رصد برای دستگیری متخلف حرفه ای شکار، این شکارچی بی رحم در شهرستان کیار دستگیر شد. بر اساس گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی اظهار کرد: با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست و دستور قضایی، یک نفر متخلف حرفه ای شکار غیر مجاز در شهرستان کیار دستگیر شد.وی افزود: این متخلف متهم به شکار غیرمجاز حیات وحش و انتشار تصاویر کشتار دردناک آن ها در فضای مجازی است.احمدی تصریح کرد: از این متخلف دو قبضه سلاح غیر مجاز جنگی و شکاری به همراه تعداد زیادی فشنگ کشف و ضبط شد و برای سیر مراحل قانونی، پرونده آن به دستگاه قضایی ارجاع داده شد. وی خاطرنشان کرد: هرچند دیدن صحنه های تعقیب و گریز حیات وحش برای حفظ تنازع بقا، دیدنی است، اما در معرض تماشا قرار دادن صحنه های وحشیانه شکار حیوانات بی پناه، توسط انسان مسلح، افزون بر غیر قانونی بودن، بسیار دلخراش است. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شکارچی بی‌رحم در چهارمحال و بختیاری به دام قانون افتاد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×