روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر خود به استان خوزستان از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان بازدید کرد. در ادامه مرکز نوآوری و خلاقیت و مرکز خدمات فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز را افتتاح کرد. معاون علمی و فناوری رییس جمهور همچنین با حضور در پارک علم و فناوری خوزستان از محصولات دانش بنیان منتخب پارک علم و فناوری بازدید و صندوق پژوهش و فناوری استان خوزستان را افتتاح کرد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر خود به استان خوزستان از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان بازدید کرد. در ادامه مرکز نوآوری و خلاقیت و مرکز خدمات فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز را افتتاح کرد. معاون علمی و فناوری رییس جمهور همچنین با حضور در پارک علم و فناوری خوزستان از محصولات دانش بنیان منتخب پارک علم و فناوری بازدید و صندوق پژوهش و فناوری استان خوزستان را افتتاح کرد.علیرضا محمدی۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۹:۳۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×