روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • پرداخت تسهیلات ۸۰۰ میلیاردی به پروژه‌های جهش تولید در آذربایجان شرقی
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پرداخت تسهیلات ۸۰۰ میلیاردی به پروژه‌های جهش تولید در آذربایجان شرقی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "پرداخت تسهیلات ۸۰۰ میلیاردی به پروژه‌های جهش تولید در آذربایجان شرقی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پرداخت تسهیلات ۸۰۰ میلیاردی به پروژه‌های جهش تولید در آذربایجان شرقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و پیگیری تخصیص یارانه سود تسهیلات ۷۲ میلیارد تومانی برای ۴۱ پروژه جهش تولید در استان خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و پیگیری تخصیص یارانه سود تسهیلات ۷۲ میلیارد تومانی برای ۴۱ پروژه جهش تولید در استان خبر داد. داود بهبودی در جلسه بررسی آخرین اقدامات تفاهم نامه جهش تولید در استان، با بیان این که همواره در توزیع فضایی امکانات مشکل داشته ایم، بر اولویت تکمیل زنجیره ارزش در حوزه صنعت و کشاورزی استان تاکید کرد.وی افزود: ممکن است کل کشور در صنایعی مثل مرغداری یا سردخانه به حالت اشباع برسد ولی در منطقه ای خاص، این موارد دچار کمبود بوده و نیاز مهم مردم آن منطقه باشد، در اینگونه موارد بانک ها برای ارائه تسهیلات و دستگاه های مجوز دهنده باید به شکل موردی بررسی های لازم را انجام داده و اقدامات مقتضی را انجام دهند. وی از پیگیری ابلاغ اعتبار و تخصیص ۷۲ میلیارد تومان کمک های فنی اعتباری به منظور تامین یارانه سود تسهیلات برای ۴۱ پروژه جهش تولید در استان خبر داد و تصریح کرد: این رقم معادل سه واحد درصد سود تسهیلات اعطایی است که از طریق دولت در اختیار واگذارنده اعتبار جهت عقد قرارداد عاملیت وجوه اداره شده بین دستگاه اجرایی و بانک عامل قرار می گیرد.بهبودی اظهار کرد: مبلغ ۱۱ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات ردیف ۲۹ جدول پرداختی ها تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ و چهار میلیارد تومان از طریق اعتبارات بودجه استانی آذربایجان شرقی در قانون بودجه ۱۳۹۹، تامین خواهد شد. وی با بیان این که ۲۵۴ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش از محل منابع داخلی موسسه عامل، ۶۱۵ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه ثابت از منابع داخلی موسسه عامل طرح ها قرار است که پرداخت شود، افزود: سقف بازپرداخت تسهیلات ۶۰ ماهه و سرمایه در گردش یک ساله است. وی سرمایه گذاری ریالی و ارزی بخش خصوصی را نیز در این ارتباط به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۹ میلیارد تومان و ۱۹ میلیون و ۱۴۲ هزار دلار اعلام کرد. به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از بانک‎ها و دستگاه‎ها درخواست کرد تا آخرین اقدامات انجام گرفته در خصوص پروژه های جهش تولید را در اسرع وقت ارسال کنند و پیگیر عقد قرارداد با واحدهای معرفی شده تفاهم نامه جهش تولید باشند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " پرداخت تسهیلات ۸۰۰ میلیاردی به پروژه‌های جهش تولید در آذربایجان شرقی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×