روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • تامین تغذیه گروه هدف در مناطق محروم باید اولویت آموزش و پرورش باشد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تامین تغذیه گروه هدف در مناطق محروم باید اولویت آموزش و پرورش باشد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تامین تغذیه گروه هدف در مناطق محروم باید اولویت آموزش و پرورش باشد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تامین تغذیه گروه هدف در مناطق محروم باید اولویت آموزش و پرورش باشد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: تامین تغذیه گروه هدف به ویژه در مناطق محروم بسیار حائز اهمیت بوده و باید جز اولویت های آموزش و پرورش استان باشد.

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: تامین تغذیه گروه هدف به ویژه در مناطق محروم بسیار حائز اهمیت بوده و باید جز اولویت های آموزش و پرورش استان باشد. جعفر پاشایی در گردهمایی روسای کمیته سیاستگذاری و راهبری فعالیت ها و برنامه های دفتر سلامت کارگروه تغذیه و سلامت نوجوانی گفت: یکی از موفق ترین بخش های دستگاه تعلیم و تربیت کشور، حوزه تربیت بدنی و سلامت است.وی با بیان این که ضرورت تحقق اهداف مجموعه وجود دانش آموز سالم و تندرست است، ادامه داد: این مجموعه در طول سال های گذشته با اقداماتی شاخص از جمله برگزاری المپیادهای ورزشی، طرح کوچ و غیره، فعالیت های تاثیرگذاری در حوزه تعلیم و تربیت داشته است.مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات شاخص در این حوزه بحث سلامت و تغذیه در حوزه آموزش و پرورش است.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، پاشایی هزینه در حوزه تعلیم و تربیت را سرمایه گذاری برای فردای روشن کشور دانست و تصریح کرد: فرهنگ سازی در حوزه تغذیه سالم و هدایت به مسیر درست، نقش تعیین کننده ای در تحقق اهداف این بخش باشد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تامین تغذیه گروه هدف در مناطق محروم باید اولویت آموزش و پرورش باشد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×