روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌نویس قانون عزل ترامپ را منتشر کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌نویس قانون عزل ترامپ را منتشر کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌نویس قانون عزل ترامپ را منتشر کرد

مجلس نمایندگان آمریکا امروز، دوشنبه پیش نویس قانون برکناری دونالد ترامپ را منتشر و او را به ارتکاب جرایم و تجاوزات گسترده در سایه یورش به ساختمان کاپیتول در واشنگتن متهم کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا امروز، دوشنبه پیش نویس قانون برکناری دونالد ترامپ را منتشر و او را به ارتکاب جرایم و تجاوزات گسترده در سایه یورش به ساختمان کاپیتول در واشنگتن متهم کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، تنظیم کنندگان این لایحه گفتند، قرار است این پیش نویس بین اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا توزیع شود.دیوید ساسیلنی گفت، ترامپ سوگندی که براساس قانون اساسی یاد کرد را ر زیر پا گذاشت و در ارتکاب جرایم و تجاوزات گسترده از طریق تحریک به خشونت علیه دولت آمریکا دست داشت.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌نویس قانون عزل ترامپ را منتشر کرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×