روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۹ شهرستان استان اصفهان در وضعیت آبی کرونایی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۹ شهرستان استان اصفهان در وضعیت آبی کرونایی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۹ شهرستان استان اصفهان در وضعیت آبی کرونایی

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: هم اکنون از ۲۴ شهرستان استان، ۹ شهرستان در وضعیت آبی و ۱۵ شهرستان در وضعیت زرد از نظر شیوع ویروس کرونا هستند.

ایسنا/اصفهان سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: هم اکنون از ۲۴ شهرستان استان، ۹ شهرستان در وضعیت آبی و ۱۵ شهرستان در وضعیت زرد از نظر شیوع ویروس کرونا هستند. حجت الله غلامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: شهرهای آبی استان اصفهان مشخص شده اند که بر این اساس ۹ شهرستان برخوار، بوئین و میاندشت، تیران و کرون، شاهین شهر، خوروبیابانک، گلپایگان، لنجان، مبارکه و نجف آباد در وضعیت آبی از نظر شیوع ویروس کرونا هستند.وی با بیان اینکه وضعیت آبی بین وضعیت سفید و زرد است که مربوط به مناطق با خطر پایین است، افزود: در وضعیت آبی تمام مشاغل گروه های چهارگانه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی می توانند فعال باشند، اما ترددها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح کماکان در ۱۰ شهرستان مانند گذشته اعمال می شود.سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، خاطرنشان کرد: بنابراین هم اکنون ۱۵ شهرستان استان از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت زرد هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۹ شهرستان استان اصفهان در وضعیت آبی کرونایی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×