روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "خلیفه اصل: نمی دانم استقلال خوزستان چه گناهی کرده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "خلیفه اصل: نمی دانم استقلال خوزستان چه گناهی کرده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خلیفه اصل: نمی دانم استقلال خوزستان چه گناهی کرده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با گله مندی از داوری دیدار تیمش مقابل قشقایی شیراز، گفت: نمی دانم استقلال خوزستان به چه گناهی مرتکب شده است.

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با گله مندی از داوری دیدار تیمش مقابل قشقایی شیراز، گفت: نمی دانم استقلال خوزستان به چه گناهی مرتکب شده است. امیر خلیفه اصل پس از تساوی تیمش در هفته نهم لیگ دسته یک کشور مقابل قشقایی شیراز، اظهارکرد: بازی بسیار خوب و درگیرانه بود که از بازیکنانم بابت این که با تمام وجود کار کردند، تشکر کنم.به گزارش ایسنا، وی درباره داوری این دیدرار نیز گفت: من تاکنون به داوری اعتراض نداشته ام ولی متاسفانه گل سالم ما را داور مردود اعلام کرد و در دقیقه ۹۰ نیز باید یک پنالتی به سود ما اعلام می شد که داور پنالتی نگرفت. نمی دانم استقلال خوزستان به چه گناهی مرتکب شده است. در بازی با چوکا هم گل سالم ما را آفساید اعلام کردند. به هر حال نمی دانم باید با تیم حریف بجنگیم یا با داور. واقعا در حق مردم خوزستان و استقلال اجحاف می شود. از کمیته داوران می خواهم دقت بیشتری کند. من تاکنون اصلا به خودم اجازه نداده بود درباره داوری صحبت و اظهارنظر کنم ولی متاسفانه امروز در بازی صحنه هایی دیدم که باورم نمیشود این اتفاقات در لیگ باشد. من فکر می کنم امروز ۲ امتیاز را از ما گرفتند.سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید امروز تمام کننده قوی نداشتید، عنوان کرد: برخی تیم ها بسته بازی می کنند ولی ما فرصت هایی داشتیم که گل نشدند. اگر داور آن گل تیم ما را می پذیرفت، در ادامه نیز گل های بیشتری می زدیم.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " خلیفه اصل: نمی دانم استقلال خوزستان چه گناهی کرده است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×