روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تصویب طرح رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تصویب طرح رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تصویب طرح رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه پس از بررسی ها و ارزیابی ها، طرح رایگان شدن اینترنت دانش آموزان، معلمین و مدارس به تصویب رسید، گفت: قرار شده یک میلیون دستگاه گوشی هوشمند دانش آموزی بصورت رایگان، توسط واحدهای آموزشی در اختیار دانش آموزان تحت پوشش نهادهای حمایتی در مناطق محروم و حاشیه شهرها، قرار گیرد.

ایسنا/گیلان نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه پس از بررسی ها و ارزیابی ها، طرح رایگان شدن اینترنت دانش آموزان، معلمین و مدارس به تصویب رسید، گفت: قرار شده یک میلیون دستگاه گوشی هوشمند دانش آموزی بصورت رایگان، توسط واحدهای آموزشی در اختیار دانش آموزان تحت پوشش نهادهای حمایتی در مناطق محروم و حاشیه شهرها، قرار گیرد. محمدرضا احمدی سنگری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: پیرو جلسه ای که روز گذشته در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس داشتیم، مقرر شد اینترنت رایگان برای معلمان، دانش آموزان و مدارس و همچنین طرح رتبه بندی فرهنگیان در دستورکار قرار گیرد.نماینده مردم رشت در مجلس افزود: پس از بررسی ها و ارزیابی ها، طرح رایگان شدن اینترنت دانش آموزان، معلمین و مدارس به تصویب رسید.این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در راستای اجرای این طرح قرار شد معلمان، دانش آموزان و مدارس از شبکه شاد بصورت رایگان استفاده کنند. همچنین یک نرم افزار پشتیبان برای بهبود سرعت شبکه شاد و دیگر خدمات آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.وی اضافه کرد: به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص زیرساخت های ارتباطی و سرعت اینترنت تذکری داده خواهد شد.احمدی گفت: قرار شده یک میلیون دستگاه گوشی هوشمند دانش آموزی به صورت رایگان، توسط واحدهای آموزشی در اختیار دانش آموزان تحت پوشش نهادهای حمایتی در مناطق محروم و حاشیه شهرها، قرار گیرد.نماینده مردم رشت در مجلس گفت: طبق آمارها بیش از ۳۰۰۰ نفر در کشور دسترسی به امکاناتی نظیر تبلت و گوشی هوشمند ندارند.وی خاطرنشان کرد: در ۶ ماه آینده لایحه رتبه بندی معلمان توسط دولت به مجلس ارائه می شود و دولت موظف به اجرای این طرح است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تصویب طرح رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×