روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "علت آتش‌سوزی در مشهدمال ایزوگام‌کاری بود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "علت آتش‌سوزی در مشهدمال ایزوگام‌کاری بود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

علت آتش‌سوزی در مشهدمال ایزوگام‌کاری بود

معاون عملیات آتش نشانی مشهد در خصوص آتش سوزی امروز در مشهد مال گفت: ایزوگام کاری که در طبقه همکف این مجتمع انجام می شد، علت این حادثه بود. در هنگام ایزوگام کاری به دلیل بی احتیاطی آتش سوزی در بین درز دو ساختمان رخ می دهد.

ایسنا/خراسان رضوی معاون عملیات آتش نشانی مشهد در خصوص آتش سوزی امروز در مشهد مال گفت: ایزوگام کاری که در طبقه همکف این مجتمع انجام می شد، علت این حادثه بود. در هنگام ایزوگام کاری به دلیل بی احتیاطی آتش سوزی در بین درز دو ساختمان رخ می دهد. مهدی رضایی در گفت وگو با ایسنا در خصوص آتش سوزی در مشهد مال اظهار کرد: بعد از اعلام خبر آتش سوزی در مشهد مال به سرعت نیروهای ایستگاه های ۳، ۱۰ و ۴۳ آتش نشانی مشهد به محل اعزام شدند.وی افزود: با توجه به اینکه دیوار باریک بوده، آتش سوزی که رخ می دهد، زبانه به سمت بالا می رود و تصور می شود که نمای ساختمان آتش گرفته است. به دلیل اینکه در این ساختمان سیستم اطفای حریق و تجهیزات آتش نشانی داشته، پرسنل این مجموعه حریق را مهار می کنند.رضایی خاطرنشان کرد: زمانی که همکاران ما به محل حادثه رسیدند، حریق مهار شده بود و همکاران ما کار لکه گیری و تهویه را انجام دادند. ساختمان در حال احداث بوده و آسیب جدی ندیده است. آسیبی به افراد داخل این مجموعه نرسیده است.وی تاکید کرد: ما برای پیش گیری از اتفاقات احتمالی، ۶ دستگاه از خودروهای سه ایستگاه خود را به این محل اعزام کردیم. خوشبختانه حادثه مورد خاصی نداشته است.معاون عملیات آتش نشانی مشهد عنوان کرد: همکاران ما چندی پیش از مشهد مال بازدید کردند. براساس بررسی های انجام شده، این ساختمان از تجهیزات مورد نیاز در زمان آتش سوزی و اطفای حریق برخوردار است. قطعا اگر این مجتمع در حادثه امروز تجیهزات لازم را نداشت، آتش سوزی گسترده تری را شاهد می بودیم.رضایی تشریح کرد: با توجه به اینکه این پروژه هنوز به بهره برداری نرسیده، این موارد خیلی جلب توجه نمی کند. این ساختمان باید پایان کار بگیرد. زمانی که پروژه احداث شود و به صورت کامل به بهره برداری برسد، می تواند پایان کار بگیرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " علت آتش‌سوزی در مشهدمال ایزوگام‌کاری بود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×