روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • فلسطین تهدید کرد از کشورهای عربی در دادگاه‌های بین‌المللی شکایت می‌کند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فلسطین تهدید کرد از کشورهای عربی در دادگاه‌های بین‌المللی شکایت می‌کند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "فلسطین تهدید کرد از کشورهای عربی در دادگاه‌های بین‌المللی شکایت می‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فلسطین تهدید کرد از کشورهای عربی در دادگاه‌های بین‌المللی شکایت می‌کند

نخست وزیر فلسطین درخصوص مساله واردات روغن زیتون و عسل توسط بازارهای عربی از شهرک های یهودی نشین صهیونیست اعلام کرد که فلسطین شکایت های کیفری را علیه این کشورها در دادگاه های بین المللی ارائه خواهد داد.

نخست وزیر فلسطین درخصوص مساله واردات روغن زیتون و عسل توسط بازارهای عربی از شهرک های یهودی نشین صهیونیست اعلام کرد که فلسطین شکایت های کیفری را علیه این کشورها در دادگاه های بین المللی ارائه خواهد داد. به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم، محمد اشتیه، نخست وزیر فلسطین اعلام کرد که دولت منتظر دستور رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای تعیین زمان برگزاری انتخابات است تا اقدامات لازم برای موفقیت آمیز بودن این اقدام دموکراتیک صورت بگیرد.نخست وزیر فلسطین درخصوص مساله صادرات روغن زیتون، مشروبات الکلی و عسل به بازارهای عربی از سوی شهرک های یهودی نشین صهیونیست اعلام کرد که فلسطین شکایت های کیفری را علیه این کشورها در دادگاه های بین المللی ارائه خواهد داد. این نقضی است که کشورهای غیر عرب آن را انجام نمی دهند، این امر نشانگر نادیده گرفتن جنایت های اشغالگر و بی توجهی به ظلم علیه فلسطینی ها یا درک نکردن این امر است که شهرک های یهودی نشین و تعامل با آنها نقض قانون بین الملل است و هرکس که اقدام به این کار کند، در معرض پیگرد کیفری و حقوقی در دادگاه های بین المللی قرار می گیرد و ما بی شک، اقدام به پیگرد خواهیم کرد.وی گفت که وزارت بهداشت فلسطین با چهار شرکت برای وارد کردن واکسن کرونا، قرارداد بسته است که طی دو ماه آتی، این واکسن ها می رسند، روند واکسینه کردن با کادر پزشکی سپس بیماران و افراد سالخورده آغاز می شود تا حدود ۷۰ درصد از مردم ما واکسینه شوند.اشتیه با درخواست از رژیم صهیونیستی برای عمل کردن به مسؤولیت های خود به عنوان یک دولت اشغالگر و تامین واکسن برای مردم فلسطین گفت: ما خواستار تامین واکسن های لازم برای اسیران و هرکس که خواهان آن باشد، هستیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " فلسطین تهدید کرد از کشورهای عربی در دادگاه‌های بین‌المللی شکایت می‌کند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×