روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد

"حسین کلانتری" استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حکمی، "محمود راستین" را به عنوان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب کرد.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد "حسین کلانتری" استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حکمی، "محمود راستین" را به عنوان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب کرد. "سید حشمت الله صمیمی دوست" در این نشست، افزود: چرخش نخبگان یک امر ضروری است.وی تصریح کرد: امروزه تغییر و تحولات مدیریتی و جابه جایی مدیران در جامعه امری بدیهی،طبیعی و از اصول دموکراسی است درحالی که در گذشته تغییر و تحول مدیران امری سخت و غیرقابل پذیرش از لحاظ فرهنگ عمومی بود.معاون اقتصادی استاندار اظهار کرد: انتظار می رود مدیریت جدید با بسیج همه ظرفیت ها و تعامل سازنده با همه دستگاه های اجرایی استانی در پیشبرد اهداف و برنامه ها اقدام کند.به گزارش ایسنا، آئین معارفه مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری به صورت داخلی و با حضور معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در محل این استانداری برگزار شد.لازم به ذکر است؛ این دفتر پس از انتصاب صمیمی دوست به عنوان معاون اقتصادی استاندار تا کنون بدون مدیر بود.گفتنی است؛ محمود راستین پیش از این در سمت مدیرکل تحول استانداری مشغول به خدمت بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×