روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سقوط نمایندگان خوزستان در لیگ یک فوتبال" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "سقوط نمایندگان خوزستان در لیگ یک فوتبال" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سقوط نمایندگان خوزستان در لیگ یک فوتبال

تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته نهم لیگ یک فوتبال کشور مقابل حریف خود به تساوی دست پیدا کرد و استقلال ملاثانی شکست خورد.

ایسنا/خوزستان تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته نهم لیگ یک فوتبال کشور مقابل حریف خود به تساوی دست پیدا کرد و استقلال ملاثانی شکست خورد. تیم فوتبال استقلال خوزستان امروز (دوشنبه) در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف قشقایی شیراز رفت. در حالی که این دیدار برای استقلالی ها جهت تداوم صدرنشینی شان اهمیت بسیاری داشت، شاگردان خلیفه اصل نتوانستند از موقعیت ها خوب خود برای گلزنی بهره ببرند و در نهایت بازی بدون گل به پایان رسید. در این دیدار دو تیم فرصت گلزنی داشتند که با بی دقتی راهی درون دروازه ها نداشتند.به گزارش ایسنا، استقلال خوزستان با این تساوی ۱۷ امتیازی شد و با دو رده سقوط، در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفت. استقلال به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم هوادار در رده سوم قرار دارد.همچنین استقلال ملاثانی که در هفته های اخیر شکستی را تجربه نکرده بود، برای تداوم شکست ناپذیری خود در دیداری خارج از خانه مقابل خوشه طلایی قرار گرفت. استقلالی ها در حالی که در دقیقه ۳۰ با یک گل از حریف خود عقب بودند، موفق شدند در ادامه مسابقه با گلزنی در دقیقه ۶۳ بازی را به تساوی بکشانند. اما این پایان کار دو تیم در این دیدار نبود و خوشه طلایی با گلزنی در دقایق پایانی، با نتیجه ۲ بر یک برنده این دیدار شد.استقلال ملاثانی با این شکست، از رده یازدهم به رده دوازدهم جدول رده بندی سقوط کرد. شاگردان اشکش، ۱۲ امتیازی هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " سقوط نمایندگان خوزستان در لیگ یک فوتبال از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×