روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • سقوط یک کارگر از یک ساختمان در حال احداث دانشگاه فردوسی حادثه آفرید
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سقوط یک کارگر از یک ساختمان در حال احداث دانشگاه فردوسی حادثه آفرید" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "سقوط یک کارگر از یک ساختمان در حال احداث دانشگاه فردوسی حادثه آفرید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سقوط یک کارگر از یک ساختمان در حال احداث دانشگاه فردوسی حادثه آفرید

روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی حادثه ای یک کارگر ساختمانی ۳۶ ساله در یکی از ساختمان های در حال ساخت دانشگاه فردوسی از طبقه پنجم به چهارم سقوط کرده و دچار آسیب شدید در ناحیه سر، دست، کمر و بازو می شود.

ایسنا/خراسان رضوی روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی حادثه ای یک کارگر ساختمانی ۳۶ ساله در یکی از ساختمان های در حال ساخت دانشگاه فردوسی از طبقه پنجم به چهارم سقوط کرده و دچار آسیب شدید در ناحیه سر، دست، کمر و بازو می شود. محمد علی شاهی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص جزییات حادثه سقوط کارگر ساختمانی، اظهار کرد: ساعت ۱۱:۱۹ دقیقه امروز در طی تماسی اعلام یک حادثه به اورژانس شد. همکاران ما بعد از گذشت هشت دقیقه به محل حادثه رسیدند. در طی این حادثه، یک کارگر ساختمانی ۳۶ ساله از طبقه پنجم به طبقه چهارم یک ساختمان در حال ساخت در دانشگاه فردوسی سقوط می کند. وی افزود: این مرد ۳۶ ساله به دلیل سقوط از سطح غیرهم طراز و افتادن به محلی خطرناک دچار حادثه شدید می شود. همکاران ما در اورژانس به دلیل افتادن این فرد در مکانی خطرناک با آتش نشانی تماس برقرار می کنند تا این فرد آسیب دیده را به همکف و زمین بیاورند. روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: با کمک آتش نشانی مصدوم به محل امنی انتقال داده شده و اقدامات درمانی اولیه برای او انجام شده است. این فرد صدمات شدید در قسمت سر، دست ها، کمر و بازو دیده است. علی شاهی تاکید کرد: این فرد صدمات شدید بسیاری دیده بود اما هوشیار و علائم حیاتی او در وضعیت عادی بوده است. بعد از اقدامات اولیه پزشکی فرد به بیمارستان امدادی انتقال داده شد. محسن رحیمی عنبران، روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد نیز در گفت وگو با ایسنا، در خصوص این حادثه اظهار کرد: به دلیل اینکه فرد در مکان خطرناک و بدی سقوط می کند، ماموران اورژانس برای انتقال او به پایین و بردن به مراکز درمانی به دلیل نداشتن راه پله و نداشتن فضا برای جابه جایی، با سازمان آتش نشانی ۱۲۵ تماس می گیرند. وی خاطرنشان کرد: اقدامات اولیه پزشکی توسط نیروهای اورژانس انجام می گیرد. بعد از تماس نیروهای اورژانس، بلافاصله نیروهای نجات آتش نشانی به این مکان اعزام می شوند.رحیمی عنبران تاکید کرد: با عملیات کار در ارتفاع فرد فیکس و از طریق جرثقیل های بلند زرد رنگ که در ساختمان های مرتفع وجود دارد، فرد به طبقه همکف آورده می شود. به گفته همکاران ما این کارگر تجهیزات حفاظتی کار در ارتفاع نداشته است. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " سقوط یک کارگر از یک ساختمان در حال احداث دانشگاه فردوسی حادثه آفرید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×