روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "حرکت جدی دانشگاه‌ صنعتی بهبهان در حوزه کارآفرینی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حرکت جدی دانشگاه‌ صنعتی بهبهان در حوزه کارآفرینی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حرکت جدی دانشگاه‌ صنعتی بهبهان در حوزه کارآفرینی

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: خوشبختانه دانشگاه صنعتی بهبهان و سایر دانشگاه های شهرستان در حوزه های کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان حرکت هایی جدی دارند.

ایسنا/خوزستان معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: خوشبختانه دانشگاه صنعتی بهبهان و سایر دانشگاه های شهرستان در حوزه های کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان حرکت هایی جدی دارند. سورنا ستاری امروز (۲۲ دی) در بازدید از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان، اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاه صنعتی بهبهان و سایر دانشگاه های شهرستان در حوزه های کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان حرکت هایی جدی دارند؛ با وجود اینکه این دانشگاه ها نوپا هستند.به گزارش ایسنا، وی افزود: هدف ما از بازدیدها این است که حرکت دانشگاه را به سمت هدف اصلی که تغییر جامعه و محیط اطرافش باشد، سوق دهیم. امیدواریم که با تفاهم نامه هایی که امروز با روسای دانشگاه در شهرستان بهبهان داشتیم، اتفاقات خوبی چه در رابطه با پارک علم و فناوری و چه مراکز رشد، رخ دهد.معاون علمی و فناوری رییس جمهور در پایان گفت: امیدوارم به جایی برسیم که دانشگاه به نقش اصلی خود که تغییر جامعه است، برسد و مردم این مساله را در زندگی روزمره خود حس کنند.همچنین غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی بهبهان با وجود جوان بودن، خیلی سریع مراحل توسعه را طی کرده و دانشگاه نسل سوم، یعنی کارآفرین است و از علم آموزی به سمت کارآفرینی هدایت می شود. فارغ التحصیلان این دانشگاه کارآفرین هستند، از این بابت دانشگاه مراحل توسعه را خوب طی کرده و پیشگام و پیشرو در این مساله است.وی با اشاره به حمایت استانداری، گفت: ما از شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و استارت آپ ها حمایت می کنیم تا فارغ التحصیلان دانشگاه همه خود کارخانه نوآوری، فناوری و اشتغال باشند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حرکت جدی دانشگاه‌ صنعتی بهبهان در حوزه کارآفرینی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×