روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فروکش کردن شدت حریق جنگل های آذربایجان هم مرز آستارا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "فروکش کردن شدت حریق جنگل های آذربایجان هم مرز آستارا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فروکش کردن شدت حریق جنگل های آذربایجان هم مرز آستارا

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: با کاهش سرعت وزش باد در منطقه، شدت حریق در جنگل های آذربایجان هم مرز با شهرستان مرزی بندرآستارا فروکش کرده است.

ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: با کاهش سرعت وزش باد در منطقه، شدت حریق در جنگل های آذربایجان هم مرز با شهرستان مرزی بندرآستارا فروکش کرده است. عباس صابر فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از شامگاه روز گذشته شاهد آغاز حریق در اراضی جنگلی و کوهستانی کشور جمهوری آذربایجان که در همجواری روستای بهارستان از توابع پایین دست منطقه حیران شهرستان مرزی بندر آستارا می باشد، بودیم.وی با بیان اینکه وزش باد محلی گرمیج یا گرمیش در منطقه سبب شد تا آتش سوزی بسیار وسیع باشد، ادامه داد: به دلیل نزدیکی محل حادثه به خاک جمهوری اسلامی ایران و جنگل های هیرکانی منطقه آستارا، تمهیدات لازم اندیشیده و نیروهای کارآمد و تجهیزات لازم در منطقه مستقر شده است.صابر با تأکید بر این که از همان لحظات آغاز حریق توزیع کار در شهرستان انجام شد، افزود: هم اکنون حریق و سرعت وزش باد نسبت به روز گذشته بسیار کاهش یافته است.وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه با کاهش سرعت وزش باد شرایط منطقه تقریبا عادی است، تصریح کرد: آتش از شدت اولیه خود بسیار کار فروکش کرده است ولی نیروها در منطقه در آماده باش کامل قرار دارند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " فروکش کردن شدت حریق جنگل های آذربایجان هم مرز آستارا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×