روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بر لزوم تسریع در راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بر لزوم تسریع در راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران تاکید کرد. به گزارش ایسنا، حشمت الله عسگری در اولین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران گفت: در جسله قبل با حضور استاندار تهران تمامی دستگاه ها آمادگی خود را در اجرای این طرح اعلام کردند؛ از اینرو جهت اجرای مطلوب مصوبات باید متعهد باشیم تا در کارگروه تخصصی این طرح در سطح کشور ممتاز شود.وی افزود: به ثمر رسیدن اقدامات انجام شده منوط بر تسریع در راه اندازی سامانه است؛ علاوه بر ثبت نام افراد آموزش دیده شده، لیست تقاضای کار توسط نیروها چه در بخش دولتی و خصوصی و مشوق های لازم در بخش های خصوصی و دولتی در این سامانه بارگذاری شود.معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ادامه داد: مقرر شد دستگاه های اجرایی ماهانه لیست طرح ها با پیشرفت فیزیکی بالا یا در حال بهره برداری و میزان اشتغال مورد نیازشان را به دبیرخانه ارسال و در سامانه بارگذاری شود.عسگری تاکید کرد: مهارت آموزی و آموزش های تدوین شده باید متناسب با نیاز جامعه و ظرفیت های هر منطقه باشد که شرایط جذب سربازان وظیفه عمومی در بخش دولتی، تعاونی و خصوصی پس از مهارت آموزی محقق شود. یکی از دغدغه های مهم در حوزه تولید استفاده از نیروهای آموزش دیده و ماهر است که این موضوع در بخش ها و رسته های مختلف در نیروهای مسلح با همکاری دستگاه های اجرایی متولی می تواند گره گشای این موضوع و ایجاد اشتغال باشد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " راه اندازی سامانه اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×