روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "قدردانی خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی از ملت ایران" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "قدردانی خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی از ملت ایران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

قدردانی خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی از ملت ایران

خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در پیامی از حرکت عظیم و حماسه گونه ی اقشار مختلف مردم در گرامیداشت نخستین یادبود سالگرد شهادت «مرد میدان» تقدیر کردند.

ایسنا/کرمان خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در پیامی از حرکت عظیم و حماسه گونه ی اقشار مختلف مردم در گرامیداشت نخستین یادبود سالگرد شهادت «مرد میدان» تقدیر کردند. به گزارش ایسنا، متن پیام خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی به شرح زیر است:بسم رب الشهداء والصدیقینیک سال از شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران همراه و وفادارش گذشت.علیرغم سختی تحمّل فقدان ظاهری آن شهدای عظیم الشأن، سنتهای الهی نشان داد برکات خون به ناحق ریخته شده ی آن شهیدان، به تدریج جلوه های نوبه نو و مؤثّر خود را به منصه ی ظهور می رساند و نشان می دهد نه تنها تأثیر حضور آن قهرمان و مرد میدان حماسه و مقاومت کاهش یافته بلکه روز به روز آثار آن از نظر کمّی و کیفی گسترش می یابد.وحدت اقشار مردم در جمهوری اسلامی، توجه آزادی خواهان سراسر جهان به مکتب مقاومت و مبارزه ی آن شهدا در رهایی ستم دیدگان و مستضعفان دنیا از سلطه ی جبهه ی جهانی استکبار به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی و دست نشانده ی رو به زوال آن، الگو قرار گرفتن راه و رسم حاج قاسم برای خیل عظیمی از جوانان مسلمان و غیرمسلمان در سراسر جهان، و حرکت عظیم حماسه گونه ی اقشار مختلف مردم در سالگرد شهادت آن عزیزان نمونه هایی از این مظاهر است که این مسیر همچنان به حول و قوّه ی الهی و به مدد انفاس طیّبه ی شهدا ادامه دارد، ان شاءالله.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " قدردانی خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی از ملت ایران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×