روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شهرداری سریعا گرمخانه شهر کرمان را راه‌اندازی کند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شهرداری سریعا گرمخانه شهر کرمان را راه‌اندازی کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شهرداری سریعا گرمخانه شهر کرمان را راه‌اندازی کند

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه شهرداری، بهزیستی و فرمانداری موظف به جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سطح شهر کرمان هستند، افزود: این کار باید در اسرع وقت صورت گیرد.

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با تاکید بر اینکه شهرداری، بهزیستی و فرمانداری موظف به جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سطح شهر کرمان هستند، افزود: این کار باید در اسرع وقت صورت گیرد. دکتر"علی زینی وند" اظهار کرد: شهرداری، بهزیستی و فرمانداری موظف به جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سطح شهر کرمان هستند و این کار باید در اسرع وقت صورت گیرد.وی افزود: گزارش های تاسف آوری از حضور این گروه های آسیب دیده در شبهای سرد زمستان داده می شود که اصلا شایسته نیست و بهزیستی، شهرداری و فرمانداری به عنوان متولی جمع آوری این افراد باید پاسخگو باشند. زینی وند تصریح کرد: تا زمانی که راه اندازی کمپ ماده 16 و مراحل اداری آن طی می شود، شهرداری باید مدیریت لازم را انجام داده و گرمخانه ای در مکان های در اختیار خودشان برای گذران شب افراد آسیب دیده بلاتکلیف در سطح شهر راه اندازی کنند.استاندار کرمان گفت: چگونه مدیران ما در حالی که این عده از هموطنان که به واسطه شرایط زندگی دچار آسیب شده اند، شب های سرد را تا صبح در خیابان به سر می کنند، می تواند شب را راحت بخوابند؟وی با تاکید بر اینکه هیچ یک از متکدیان و متعادان متجاهر نباید در سطح شهر باشند، گفت: رصد این مسئله را شخصا در بازدید از سطح شهر انجام خواهم داد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شهرداری سریعا گرمخانه شهر کرمان را راه‌اندازی کند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×