روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر ""ویلیام برنز" انتخاب بایدن برای ریاست سیا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان ""ویلیام برنز" انتخاب بایدن برای ریاست سیا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

"ویلیام برنز" انتخاب بایدن برای ریاست سیا

تیم انتقالی بایدن اعلام کرد، رئیس جمهوری منتخب آمریکا "ویلیام برنز" را به عنوان مدیر سازمان اطلاعت مرکزی آمریکا (سیا) انتخاب کرده است.

تیم انتقالی بایدن اعلام کرد، رئیس جمهوری منتخب آمریکا "ویلیام برنز" را به عنوان مدیر سازمان اطلاعت مرکزی آمریکا (سیا) انتخاب کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، در بیانیه تیم انتقالی آمده است، از نظر بایدن، برنز که سابقه خدمت به عنوان معاون وزیر امورخارجه، معاون وزیر خارجه در امور سیاسی، سفیری آمریکا در روسیه و دهه ها تجربه دیپلماتیک در عرصه جهانی را در کارنامه دارد، می تواند کشور و مردم را در امنیت و سلامت نگه دارد.در این بیانیه تاکید شده است: بایدن معتقد است برنز در این ایده که سازمان اطلاعات باید غیر سیاسی و وابسته به اعضای حرفه ای اطلاعاتی باشد هم عقیده است. برنز دانش، قضاوت و دورنمایی را که ما برای ممانعت و مقابله با تهدیدات پیش رو لازم داریم، داراست. مردم آمریکا با او به عنوان مدیر آینده سیا می توانند آرام بخواند.برنز، ۶۵ ساله در حال حاضر مدیر موسسه صلح بین المللی کارنگی است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " "ویلیام برنز" انتخاب بایدن برای ریاست سیا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×