روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "باید پوشش رسانه‌ای ورزش بانوان بیشتر شود" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "باید پوشش رسانه‌ای ورزش بانوان بیشتر شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

باید پوشش رسانه‌ای ورزش بانوان بیشتر شود

بازیکن والیبال بانوان ذوب آهن گفت: امیدوارم پوشش رسانه ها از ورزش بانوان بیشتر شود چراکه پوشش بیشتر رسانه ها باعث حضور اسپانسرها در لیگ می شود.

بازیکن والیبال بانوان ذوب آهن گفت: امیدوارم پوشش رسانه ها از ورزش بانوان بیشتر شود چراکه پوشش بیشتر رسانه ها باعث حضور اسپانسرها در لیگ می شود.فرانک بابلیان در گفت وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: لیگ امسال با تعداد تیم کم دنبال می شد ولی از نظر کیفیت تیم ها خوب بودند و تا لحظه آخر قهرمان لیگ مشخص نبود. هفته به هفته برای هر امتیاز جنگیدیم تا به حریف امتیازی ندهیم و بتوانیم قهرمان شویم و خدا را شکر این اتفاق در پایان رخ داد.وی درباره پوشش رسانه ها از لیگ امسال تصریح کرد: پوشش رسانه ها از لیگ امسال ضعیف تر بود. عقیده دارم پوشش رسانه ها و تبلیغات در والیبال بانوان بیشتر از اکنون شود تا حضور اسپانسرها در ورزش بانوان بیشتر شود و بانوان بتوانند استعداد خود را بیشتر نشان دهند.بازیکن تیم والیبال ذوب آهن از حمایت باشگاهش از ورزش بانوان تمجید کرد و گفت: از مدیرعامل محترم باشگاه تشکر می کنم. در این چندسال حامی ما و بقیه تیم های باشگاه بودند. خدا را شکر که باشگاه چنین مدیرعاملی را دارد که از ورزش بانوان حمایت می کند.وی درباره حسش از قهرمانی تیمش اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم که قهرمانی را به دست آوردیم. سال های گذشته به این دلیل نایب قهرمان می شدیم که همیشه نیم فصل دوم تیم ها خود را تقویت می کردند ولی ما کاملاً بومی بودیم و هیچ وقت بازیکن به تیم اضافه نکردیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " باید پوشش رسانه‌ای ورزش بانوان بیشتر شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×