روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آمادگی ۲۰۰ راهدار کهگیلویه و بویراحمدی برای هرگونه بحران" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "آمادگی ۲۰۰ راهدار کهگیلویه و بویراحمدی برای هرگونه بحران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آمادگی ۲۰۰ راهدار کهگیلویه و بویراحمدی برای هرگونه بحران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۰ راهدار استان آماده خدمت رسانی به مردم و مواجه با هرگونه بحرانی هستیم.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۰ راهدار استان آماده خدمت رسانی به مردم و مواجه با هرگونه بحرانی هستیم. سید محمدحسین نصیری راد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: در قالب ۲۴ راهدارخانه ثابت و سیار و ۱۹۸ دستگاه ماشین آلات سبک و نیمه سنگین به مصاف برف و باران در استان خواهیم رفت.وی با بیان اینکه امسال یک هزار و ۲۰۰ تن نمک و ماسه خریداری شده است اظهارکرد: در بارش های اخیر در محورهای لوداب، مارگون، قلعه رئیسی و دیشموک شاهد ریزش و رانش کوه بودیم.وی با بیان اینکه تاکنون محورهای اصلی، روستایی، فرعی و شوسه استان مسدود نشده اند، بیان کرد: در پی بارش های شدید دو روز گذشته راه ۱۲ روستا در بخش های مارگون، لوداب، چاروسا و برخی روستاهای دیشموک با مشکلاتی مواجه شدند که به محض قطع بارش ها این راه ها بازگشایی می شوند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " آمادگی ۲۰۰ راهدار کهگیلویه و بویراحمدی برای هرگونه بحران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×