روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مشت‌های گره کرده برآمده از ایمان بر هر سلاحی پیروز است" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مشت‌های گره کرده برآمده از ایمان بر هر سلاحی پیروز است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مشت‌های گره کرده برآمده از ایمان بر هر سلاحی پیروز است

رئیس سازمان چای کشور گفت: مردم ما ثابت کردند، مشت های گره کرده برآمده از ایمان به پیروزی نهایی حق بر باطل بر هر سلاحی پیروز است.

رئیس سازمان چای کشور گفت: مردم ما ثابت کردند، مشت های گره کرده برآمده از ایمان به پیروزی نهایی حق بر باطل بر هر سلاحی پیروز است.به گزارش ایسنا، حبیب جهانساز امروز در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: ۲۲ بهمن یادآور پیروزی مردم مؤمن و خداجوی ایران بر استبداد و استکبار و به ثمر نشستن آرمان های شهیدان است.وی با اشاره به شرکت پرشور مردم در این راهپیمایی بزرگ افزود: این مردم با رهبری شجاعانه امام خمینی (ره) نظام سلطنتی را در هم شکستند و ثابت کردند مشت های گره کرده برآمده از ایمان به پیروزی نهایی حق بر باطل بر هر سلاحی پیروز است.جهانساز خاطرنشان کرد: امروز مردم بار دیگر در چهلمین بهار آزادی با مشت های گره کرده به یاوهگویی های سردمداران آمریکایی پاسخ دادند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مشت‌های گره کرده برآمده از ایمان بر هر سلاحی پیروز است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×