روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • استاندارتهران: انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "استاندارتهران: انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "استاندارتهران: انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

استاندارتهران: انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد

استاندار تهران با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و رهبری، گفت : انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد.

استاندار تهران با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و رهبری، گفت : انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد.انوشیروان محسنی بندپی با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز شاهد حضور حماسی مردم هستیم که برای تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) و لبیک به ندای مقام معظم رهبری در حضوری گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند. امروز همه اقشار جامعه اعم از پیر و جوان، کودک، دانشجو، کارگر، معلم و … در این راهپیمایی حضور یافتند تا اعلام کنند که توطئه استکبار جهانی که امسال بیش از سال های گذشته شدت پیدا کرده است، هیچ گاه در این ملت اثرگذار نخواهد بود و مردم در مقابل این توطئه ها ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.وی در ادامه اظهار کرد: ان شاء الله با وحدت و انسجام و یکپارچگی شرایطی فراهم کنیم تا تمامی توطئه های دشمن بی اثر شود.استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود، خاطر نشان کرد: مطالبه مردم رفع مشکلات با تدبیر و برنامه ریزی مناسب مسئولان است؛ امیدواریم شرایطی فراهم شود که عدالت اجتماعی و رفاه اجتماعی برای همه اقشار جامعه با بهره گیری حداکثری از ظرفیت ها فراهم شود.بندپی در ادامه اظهاراتش خاطر نشان کرد: این انقلاب برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ۴۰ سال قبل به برکت اندیشه های امام راحل و در ادامه به برکت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری اقتدارگرایانه در تمام دنیا سر بلند کرد. امیدواریم در ادامه مسیر نیز همه توطئه های استکبار جهانی بی اثر شود و روز به روز بالنده تر و پاینده تر شرایطی فراهم شود که مردم آگاه ما از رفاه بهتری برخوردار شوند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " استاندارتهران: انقلاب اسلامی ایران برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در دنیا سر بلند کرد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×