روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آتش‌سوزی در عمارت چند میلیون دلاریِ ملبورن" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "آتش‌سوزی در عمارت چند میلیون دلاریِ ملبورن" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آتش‌سوزی در عمارت چند میلیون دلاریِ ملبورن

ده ها آتش نشان امروز (دوشنبه) در عملیاتی برای مهار آتش در یک عمارت بزرگ چند میلیون دلاری واقع در جنوب شرق ملبورنِ استرالیا شرکت کردند.

ده ها آتش نشان امروز (دوشنبه) در عملیاتی برای مهار آتش در یک عمارت بزرگ چند میلیون دلاری واقع در جنوب شرق ملبورنِ استرالیا شرکت کردند.به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام سخنگوی آتش نشانی ملبورن این آتش ساعت ۲:۱۵ بعدازظهر امروز به وقت محلی در این عمارت یک طبقه آغاز شد.پنج دستگاه خودروی آتش نشانی و ۲۸ مأمور آتش نشانی در تلاش برای مهار این آتش بودند که به پشت بام عمارت گسترش یافته بود.در نهایت ساعت ۴ بعدازظهر به وقت محلی این آتش تحت کنترل آتش نشانان درآمد. اما خروج حجم زیادی دود همراه با شعله های آتش از ساختمان مزبور مشاهده می شود.مقامات منطقه ای نیز اعلام کردند هیچ خطری برای ساکنان این منطقه وجود ندارد اما بهتر است جوانب احتیاط در نظر گرفته شود. همچنین گزارشی مبنی بر هر گونه تلفات در این حادثه منتشر نشده است.بنا بر گزارش نایننیوز، آخرین بار این عمارت در سال ۲۰۱۴ میلادی به قیمت ۲.۹ میلیون دلار به فروش رسیده بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " آتش‌سوزی در عمارت چند میلیون دلاریِ ملبورن از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×