روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سخنگوی جلیقه زردها جریان سیاسی خودش را ایجاد می‌کند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "سخنگوی جلیقه زردها جریان سیاسی خودش را ایجاد می‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سخنگوی جلیقه زردها جریان سیاسی خودش را ایجاد می‌کند

"کریستوف شالانسون"، از چهره های شناخته شده جلیقه زردها در فرانسه اعلام کرد که از سمت سخنگویی این جریان استعفا می دهد و جنبش خود را راه اندازی می کند.

"کریستوف شالانسون"، از چهره های شناخته شده جلیقه زردها در فرانسه اعلام کرد که از سمت سخنگویی این جریان استعفا می دهد و جنبش خود را راه اندازی می کند.به گزارش ایسنا به نقل از نشریه لو فیگارو، کریستوفشالانسون، سخنگوی جلیقه زردها از راه اندازی جریان سیاسی خود به نام "جنبش جایگزین شهروندی" خبر داد که قصد دارد در انتخابات پارلمانی اروپا شرکت کند.این جنبش که غیر سیاسی خواهد بود قصد دارد تمام جلیقه زردها از راست افراطی تا چپ افراطی را که به خیابان ها آمدند، گرد هم جمع کند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " سخنگوی جلیقه زردها جریان سیاسی خودش را ایجاد می‌کند از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×