روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر اقتصاد فرانسه از ادامه اصلاحات در این کشور خبر داد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "وزیر اقتصاد فرانسه از ادامه اصلاحات در این کشور خبر داد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وزیر اقتصاد فرانسه از ادامه اصلاحات در این کشور خبر داد

وزیر اقتصاد فرانسه اظهار کرد که به چهره فرانسه، بعد از سه ماه اعتراض جلیقه زردها در این کشور خدشه ای وارد نشده است و دولت با گوش دادن به صدای معترضان اصلاحات را تا آخر ادامه خواهد داد.

وزیر اقتصاد فرانسه اظهار کرد که به چهره فرانسه، بعد از سه ماه اعتراض جلیقه زردها در این کشور خدشه ای وارد نشده است و دولت با گوش دادن به صدای معترضان اصلاحات را تا آخر ادامه خواهد داد.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، برونولومر در حاشیه همایشی بین المللی در دوبی، بیان کرد که امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، در کمپین انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۷ تعهداتی همچون تحولات اساسی در مدل اقتصاد فرانسه اتخاذ کرده است.وی تاکید کرد: ما این تحولات را به سرانجام خواهیم رساند، چراکه این اصلاحات با وجود تردیدهای اروپا و جهان در حال نتیجه دادن است. می بایست به تعهدها و قول های رئیس جمهوری عمل کرد و به کسانی که احساس می کنند به حاشیه رانده شده اند، توجه بیشتری کنیم.در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه این اعتراضات در برخی مواقع با خشونت همراه است و چهره فرانسه در خارج را خدشه دار می کند، وزیر اقتصاد فرانسه گفت: چهره فرانسه دست نخورده است، ولیکن مسائل بسیاری از طرف سرمایه گذاران، مقامات سیاسی و فعالان خصوصی مطرح می شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " وزیر اقتصاد فرانسه از ادامه اصلاحات در این کشور خبر داد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×