روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مهار آتش‌سوزی کوه سیلم چاروسا کهگیلویه" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مهار آتش‌سوزی کوه سیلم چاروسا کهگیلویه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مهار آتش‌سوزی کوه سیلم چاروسا کهگیلویه

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه از مهار آتش سوزی کوه سیلم چاروسا خبر داد و گفت: نیروها به مدت ۱۲ ساعت جهت پایش منطقه در محل آتش سوزی حضور دارند.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه از مهار آتش سوزی کوه سیلم چاروسا خبر داد و گفت: نیروها به مدت ۱۲ ساعت جهت پایش منطقه در محل آتش سوزی حضور دارند. هدایت الله آویزش در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص جزییات این خبر اظهار کرد: آتش سوزی از عصر روز جمعه ۲۵مهرماه در این منطقه شروع شد و تاکنون سه مرحله مهار شده است.وی افزود: صعب العبور بودن و شیب تند کوه باعث آتش سوزی مجدد می شد.آویزش با بیان اینکه آتش سوزی هم اکنون مهار شده است، گفت: نیروها به مدت ۱۲ ساعت برای پایش منطقه در محل حضور خواهند داشت.وی میزان خسارات وارده ناشی از این آتش سوزی را ۵ هکتار عنوان و تصریح کرد: ۷۵ درصد خسارت وارده آتش سوزی مرتعی بوده است.آویزش خاطرنشان کرد: مردم نقش مهمی هم برای کمک به مهار آتش سوزی داشتند.گفتنی است که کوه سیلم مشرف بر روستاهای لاش و شوار بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه است که تا دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه ۱۲۰ کیلومتر فاصله دارد. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مهار آتش‌سوزی کوه سیلم چاروسا کهگیلویه از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×