روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مسکو تحریم‌های اتحادیه اروپا را "غیرقانونی" خواند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "مسکو تحریم‌های اتحادیه اروپا را "غیرقانونی" خواند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مسکو تحریم‌های اتحادیه اروپا را "غیرقانونی" خواند

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا امروز (شنبه) گفت، مسکو به تحریم های اتحادیه اروپا بابت پرونده ناوالنی پاسخ می دهد و اعلام می کند، این اقدامات ممکن است بر روابط دوجانبه با آلمان و فرانسه تاثیر بگذارد.

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا امروز (شنبه) گفت، مسکو به تحریم های اتحادیه اروپا بابت پرونده ناوالنی پاسخ می دهد و اعلام می کند، این اقدامات ممکن است بر روابط دوجانبه با آلمان و فرانسه تاثیر بگذارد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر چیژوف، نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا گفت: بی شک، این تحریم ها واکنشی از سوی مسکو به همراه دارد. از آنجا که این تحریم ها علیه افراد است، ما نیز دست به اقدام متقابل می زنیم. این منطقی است که اقدامات متقابل ممکن است بر روابط دوجانبه مسکو با برلین و پاریس اثر بگذارد چون هیچکدام از این کشورها دست داشتن در این اقدام را رد نکرده اند.نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا همچنین به این نکته اشاره کرد که مسکو این محدودیت های جدید را غیرقانونی، یکجانبه و همانند محدودیت های قبلی می داند و تاکید کرد، شورای امنیت سازمان ملل تنها نهادی است که می تواند مسئول وضع تحریم ها باشد.چیژوف ادامه داد، کشورهای عضو که چنین تحریم هایی را مطرح کرده اند شواهدی درباره دست داشتن روسیه در پرونده الکسی ناوالنی، مخالف کرملین ندارند و حتی شواهد خود را به متحدانشان هم ارائه نکرده اند.وی افزود: توجیه این تحریم ها چه سیاسی و چه حقوقی بسیار ضعیف هستند و از دیدگاه و نقطه نظر اخلاقی هم غیرقابل قبول. این تحریم ها، نگرانی های ما را درباره این مساله تایید می کند که روابط بین روسیه و اتحادیه اروپا دارد به پایین ترین حد خود می رسد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " مسکو تحریم‌های اتحادیه اروپا را "غیرقانونی" خواند از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×