روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "موافقت رژیم صهیونیستی با احداث ۱۲۰۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "موافقت رژیم صهیونیستی با احداث ۱۲۰۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

موافقت رژیم صهیونیستی با احداث ۱۲۰۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری

سازمان آزادی بخش فلسطین ساف امروز (شنبه) اعلام کرد، دولت رژیم صهیونیستی با ساخت ۱۲ هزار و ۱۵۹ واحد مسکونی در کرانه باختری در سال جاری میلادی موافقت کرده است، این تعداد از سال ۲۰۱۲ تاکنون یک رکوردزنی محسوب می شود.

سازمان آزادی بخش فلسطین ساف امروز (شنبه) اعلام کرد، دولت رژیم صهیونیستی با ساخت ۱۲ هزار و ۱۵۹ واحد مسکونی در کرانه باختری در سال جاری میلادی موافقت کرده است، این تعداد از سال ۲۰۱۲ تاکنون یک رکوردزنی محسوب می شود. به گزارش ایسنا، روزنامه القدس العربی نوشت، دفتر ملی دفاع از سرزمین و مقاومت در برابر شهرک سازی سازمان ساف در گزارشی اعلام کرد، مقامات اسرائیلی روز پنجشنبه با ساخت ۳۲۱۲ واحد مسکونی جدید در بخش های مختلف کرانه باختری موافقت کرده بود. اقدامی که یک ماه پس از صلح با امارات و بحرین انجام شد.در این گزارش آمده است، این اقدام رژیم صهیونیستی مخالفت با قوانین و قطعنامه های مشروع بین المللی و نوعی بی ارزش کردن موضع جامعه بین الملل و بهره برداری علنی از توافقنانه های صلح است.در این گزارش به نقل از سازمان "صلح اکنون" که مخالف با شهرک سازی است آمده است، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با قدرت برای اجرای طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری قدم برمی دارد و احتمال موافقت با ساخت تعداد بیشتری از واحدهای مسکونی وجود دارد چرا که رژیم صهیونیستی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با ساخت ۴۹۴۸ واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت کرده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " موافقت رژیم صهیونیستی با احداث ۱۲۰۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×