روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • شناسایی بیش از ۱۴ هزار مورد ابتلا به کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شناسایی بیش از ۱۴ هزار مورد ابتلا به کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "شناسایی بیش از ۱۴ هزار مورد ابتلا به کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شناسایی بیش از ۱۴ هزار مورد ابتلا به کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته

در روسیه طی یک شبانه روز گذشته ۱۴ هزار و ۹۲۲ مورد جدید ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا (کووید ۱۹) در ۸۵ منطقه شناسایی شده و به این ترتیب تعداد کل افراد مبتلا به یک میلیون و ۳۸۴ هزار و ۲۳۵ نفر رسیده است.

در روسیه طی یک شبانه روز گذشته ۱۴ هزار و ۹۲۲ مورد جدید ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا (کووید ۱۹) در ۸۵ منطقه شناسایی شده و به این ترتیب تعداد کل افراد مبتلا به یک میلیون و ۳۸۴ هزار و ۲۳۵ نفر رسیده است. به گزارش ایسنا، بیشترین تعداد مبتلایان در مسکو با ۴۶۴۸ مورد و در سن پترزبورگ با ۶۵۹ شناسایی شده است.طی روز گذشته همچنین ۸۶۱۷ بیمار بهبود یافته و ۲۷۹ فرد مبتلا در روسیه فوت کرده اند و با این حساب از ابتدای همه گیری کرونا تا به حال 24 هزار و دو نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.پیش از این پروفسور "رحیم خایتوف"، عضو آکادمی علوم و و کارشناس ارشد وزارت بهداشت روسیه در زمینه آلرژی شناسی و ایمونولوژی اعلام کرده بود که مسافران، گسترش دهندگان اصلی ویروس کرونا در روسیه هستند. وی معتقد است که ۹۰ درصد موارد ابتلا به کرونا در رابطه با افرادی هستند که از تعطیلات برمی گردند و خاطرنشان کرده است که به دلیل ازدحام زیاد گردشگران در پلاژها و رستوران ها، جلوگیری از سرایت کرونا به تعداد زیادی از مردم غیرممکن بوده است.به گزارش اسپوتنیک، از سوی دیگر "آنا پوپووا"، رئیس اداره نظارت های بهداشتی روسیه تاکید کرده است که پایبندی دقیق به مقررات فعلی برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، قطعا طی دو هفته آینده سطح فعلی گسترش بیماری را کاهش خواهد داد.همچنین رسانه های داخلی گزارش کرده اند که همزمان با اوج گرفتن شیوع کرونا در روسیه، برخی از نقاط شهری مسکو، پایتخت این کشور ضدعفونی شدند یکی از مکان هایی که عملیات ضدعفونی در آنجا انجام شده، ایستگاه راه آهن "یاروسلافسکی" بوده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " شناسایی بیش از ۱۴ هزار مورد ابتلا به کرونا در روسیه طی ۲۴ ساعت گذشته از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×