روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • برخورد با نقض مقررات ستاد کرونا از سوی صنوف/ اعلام صنوف دارای محدودیت
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "برخورد با نقض مقررات ستاد کرونا از سوی صنوف/ اعلام صنوف دارای محدودیت" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "برخورد با نقض مقررات ستاد کرونا از سوی صنوف/ اعلام صنوف دارای محدودیت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

برخورد با نقض مقررات ستاد کرونا از سوی صنوف/ اعلام صنوف دارای محدودیت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت از برخورد با موارد نقض مقررات از سوی صنوف خبر داد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت از برخورد با موارد نقض مقررات از سوی صنوف خبر داد. سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه با تصمیم ستاد مقابله با کرونا دراستان تهران تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز یکشنبه ۲۷ مهر تا پایان هفته ادامه خواهد داشت، گفت: در همین راستا همانطور که اعلام شده برگزاری کلاس ها در مدارس، دانشگاه ها و سایر آموزشگاه ها به شکل غیر حضوری خواهد بود.وی ادامه داد: همچنین برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها و فعالیت باشگاه های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه ها و چایخانه ها، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی و همچنین سالن های سینما و تئاتر و ... همچنین ادامه خواهد داشت.مرادی با اشاره به گشت های پلیس و همکاری صنوف در گشت زنی اظهار کرد: لازم است تمامی صنوف مقررات و پروتکل ها را رعایت کنند و در صورت عدم توجه به مقررات و مشاهده گشت های پلیس با گزارش صنوف با موارد تخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد.معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با هشدار به صنوفی که پروتکل ها را رعایت نکنند، گفت: مردم هم می توانند در صورت مشاهده صنوفی که پروتکل ها و مقررات بهداشتی در آن رعایت نشده یا برخلاف مصوبه ستاد مقابله با کرونا فعال هستند، موضوع را به پلیس گزارش دهند.وی با بیان اینکه بسیاری از صنوف مقررات ابلاغی را رعایت کرده و همکاری خوبی با پلیس و ستاد مقابله با کرونا دارند، گفت: عمده موارد نقض پروتکل ها و مقررات نیز متاسفانه از سوی صنوفی بوده که فاقد جواز کسب بودند که با این موارد نیز برخورد شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " برخورد با نقض مقررات ستاد کرونا از سوی صنوف/ اعلام صنوف دارای محدودیت از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×