روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ترامپ: اگر بایدن پیروز شود، شاید این کشور را ترک کنم" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ترامپ: اگر بایدن پیروز شود، شاید این کشور را ترک کنم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ترامپ: اگر بایدن پیروز شود، شاید این کشور را ترک کنم

رئیس جمهوری آمریکا در حرف هایش به شوخی گفت که اگر بایدن پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شود، شاید مجبور شود کشورش را ترک کند.

رئیس جمهوری آمریکا در حرف هایش به شوخی گفت که اگر بایدن پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شود، شاید مجبور شود کشورش را ترک کند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه یو اس ای تودی، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به حامیانش در فرودگاهی در جورجیا گفت: اگر جو بایدن، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ پیروز شود، شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم.وی افزود: رقابت با بدترین کاندیدا در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده من را در فشار قرار داده است. فکر کنید. آیا می توانید تصور کنید اگر ببازم، چه می شود؟ تمام زندگی را باخته ام. خوب باید چه کار کنم؟ باید بمانم؟ باید بگویم در مقابل بدترین کاندیدا در طول انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باخته ام؟!ترامپ همچنین گفت: شاید پس از آنکه در انتخابات ببازم، احساس خوبی نداشته باشم. شاید باید کشور را ترک کنم. نمی دانم.این گفته ها با واکنش هایی از سوی گروه ضد ترامپ موسوم به "پروژه لینکن" مواجه شد. این گروه یک ویدئو از اظهارات ترامپ در توئیتر منتشر کرد و نوشت: قول می دهی؟ (که بروی)در نظرسنجی ها جو بایدن از ترامپ جلوتر است.اظهارات ترامپ درباره احتمال ترک کشورش پس از شکست در انتخابات ۲۰۲۰ نخستین بار نیست که مطرح می شود. وی ماه گذشته میلادی به گروهی از حامیانش در کارولینای شمالی نیز گفته بود اگر بایدن پیروز شود، دیگر هرگز او را نخواهند دید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ترامپ: اگر بایدن پیروز شود، شاید این کشور را ترک کنم از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×