روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیه: اشغالگری و شهرک‌سازی، سیاستی محکوم به شکست است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ترکیه: اشغالگری و شهرک‌سازی، سیاستی محکوم به شکست است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ترکیه: اشغالگری و شهرک‌سازی، سیاستی محکوم به شکست است

وزارت خارجه ترکیه تاکید کرد که طرح های شهرک سازی جدید رژیم صهیونیستی در کرانه باختری مثالی واضح و روشن از بی اعتنایی این رژیم به قوانین بین الملل است.

وزارت خارجه ترکیه تاکید کرد که طرح های شهرک سازی جدید رژیم صهیونیستی در کرانه باختری مثالی واضح و روشن از بی اعتنایی این رژیم به قوانین بین الملل است. به گزارش ایسنا، این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد که سیاست اشغالگری، مصادره اراضی فلسطینیان و شهرک سازی در آن که رژیم صهیونیستی بدون هیچگونه توجهی به قوانین و قطعنامه های بین المللی آن را در پیش گرفته، محکوم به شکست است و راه به جایی نمی برد.وزارت خارجه ترکیه با اشاره به اینکه دولت رژیم صهیونیستی تنها در سال جاری طرح ساخت بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی جدید را برای اشغالگران به تصویب رسانده، تاکید کرد که آنکارا به حمایت از فلسطینیان و تشکیل کشور مستقل فلسطین در مرزهای سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی ادامه می دهد.به مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دولت رژیم صهیونیستی هفته گذشته دو طرح جدید شهرک سازی را به تصویب رساند که به موجب آن قرار است ۴۹۴۸ واحد مسکونی جدید برای اشغالگران صهیونیست در کرانه باختری احداث شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ترکیه: اشغالگری و شهرک‌سازی، سیاستی محکوم به شکست است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×