روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • ۶.۷درصد مرگ‌های غیرطبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از سقوط از ارتفاع بودند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۶.۷درصد مرگ‌های غیرطبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از سقوط از ارتفاع بودند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۶.۷درصد مرگ‌های غیرطبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از سقوط از ارتفاع بودند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۶.۷درصد مرگ‌های غیرطبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از سقوط از ارتفاع بودند

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶.۷ درصد مرگ های غیرطبیعی استان در ۶ ماهه نخست سال جاری ناشی از سقوط از ارتفاع بوده است.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶.۷ درصد مرگ های غیرطبیعی استان در ۶ ماهه نخست سال جاری ناشی از سقوط از ارتفاع بوده است. "کامروز امینی" صبح امروز ۲۳ مهرماه ۹۹ در جمع خبرنگاران، افزود: طی ۶ ماهه نخست امسال، ۱۷ فوت ناشی از سقوط از ارتفاع در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته ایم.به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه ۶.۷ درصد مرگ های غیرطبیعی استان ناشی از سقوط از ارتفاع بوده است، عنوان کرد: این درحالی است که این میزان در سطح کشور ۴.۶ درصد از فوتی های غیرطبیعی را تشکیل می دهد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۶.۷درصد مرگ‌های غیرطبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از سقوط از ارتفاع بودند از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×