روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "گازگرفتگی جان دو شهروند اصفهانی را گرفت" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "گازگرفتگی جان دو شهروند اصفهانی را گرفت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گازگرفتگی جان دو شهروند اصفهانی را گرفت

ساعت ۸  صبح امروز (شنبه_۲۶مهرماه) طی تماس تلفنی شهروندان سپاهانشهر با سامانه ۱۱۵ مبنی بر پاسخگو نبودن یکی از واحدهای همکف مجتمع مسکونی ۴ طبقه بلافاصله اکیپ امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱۳ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

ایسنا/اصفهان ساعت ۸ صبح امروز (شنبه_۲۶مهرماه) طی تماس تلفنی شهروندان سپاهانشهر با سامانه ۱۱۵ مبنی بر پاسخگو نبودن یکی از واحدهای همکف مجتمع مسکونی ۴ طبقه بلافاصله اکیپ امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱۳ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. با توجه به فوریت موضوع درب واحد ۳۰ متری باز شد و آتش نشانان در بدو ورود با دو مرد ۴۸ و ۲۰ ساله مواجه شدند که به تائید عوامل اورژانس شهر قبل از رسیدن اکیپ اعزامی، با احتمال گاز گرفتگی جان خود را از دست داده بودند.به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، علت دقیق وقوع این حادثه به عهده مراجع قضائی و انتظامی و پزشکی قانونی است، ولی شواهد و بررسی های اولیه صحنه حادثه از احتمال گاز گرفتگی حکایت دارد . سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از شهروندان اصفهانی خواست هم اکنون نسبت به بازدید مجدد وسائل گرمایشی خود اقدام کنند و در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و داشتن سوال به این سازمان در تماس باشند تا در کمترین زمان ممکن جواب صحیح را دریافت کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " گازگرفتگی جان دو شهروند اصفهانی را گرفت از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×