روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • توزیع ۱۰ هزار قرص نان و نمک تبرکی امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "توزیع ۱۰ هزار قرص نان و نمک تبرکی امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "توزیع ۱۰ هزار قرص نان و نمک تبرکی امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

توزیع ۱۰ هزار قرص نان و نمک تبرکی امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری

مسئول کانون خدمت رسانی رضوی در چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۱۰هزار قرص نان پخته و به همراه بسته نمک تبرکی حرم مطهر رضوی بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مسئول کانون خدمت رسانی رضوی در چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۱۰هزار قرص نان پخته و به همراه بسته نمک تبرکی حرم مطهر رضوی بین خانواده های نیازمند توزیع شد. بهروز مردانی نژاد در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: هم زمان با سالروز رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی و شهادت حضرت امام رضا(ع)، با همت بانوان خادمیار رضوی در چهارمحال و بختیاری بیش از ۱۰هزار قرص نان پخته و به همراه بسته نمک تبرکی حرم مطهر رضوی بین خانواده های نیازمند توزیع شد.مسئول کانون خدمت رسانی رضوی در استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۳ کانون تخصصی تحت نظارت این دفتر در استان فعال هستند، کانون تخصصی بانوان و خانواده به مناسبت دهه پایانی ماه صفر اقدام به پخت نان و توزیع بسته های تبرکی در بین خانواده های نیازمند کرد، این کار با هدف با هدف ترویج سیره اهلبیت و گرامیداشت ایام شهادت امام رضا(ع) انجام شد.وی افزود: خدمت رسانی به محرومان از اهداف فعالیت های خادم یاران رضوی در چهارمحال و بختیاری است.مردانی نژاد تصریح کرد: ۱۰۰ بانوی خادم یار در اقصی نقاط استان طی روز گذشته و امروز اقدام به پخت ۱۰هزار قرص نان و نوعی نان سنتی(کاکولی) کردند.وی خاطرنشان کرد: نان های آماده شده در محلات مختلف چهارمحال و بختیاری و در بین خانواده های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند، توزیع می شود.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " توزیع ۱۰ هزار قرص نان و نمک تبرکی امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×