روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مقر حزب دموکرات کردستان عراق به آتش کشیده شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "مقر حزب دموکرات کردستان عراق به آتش کشیده شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مقر حزب دموکرات کردستان عراق به آتش کشیده شد

منابع خبری از به آتش کشیده شدن مقر حزب دموکرات کردستان عراق در بغداد توسط معترضان به اظهارات اخیر عضو هیات رئیسه این حزب درباره حشد شعبی خبر دادند.

منابع خبری از به آتش کشیده شدن مقر حزب دموکرات کردستان عراق در بغداد توسط معترضان به اظهارات اخیر عضو هیات رئیسه این حزب درباره حشد شعبی خبر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه الحره، یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد که معترضان به اظهارات اخیر هوشیار زیباری، عضو هیات رئیسه حزب دموکرات کردستان عراق و وزیر خارجه اسبق این کشور درباره حشد شعبی مقر این حزب در بغداد را به آتش کشیدند.این منبع گفت برخی گروه های به مقر حزب دمکرات کردستان در بغداد یورش بردند و آن را به آتش کشیدند. او درباره هویت عاملان این حمله توضیح نداد.در همین حال، شبکه خبری کردی "روداو" اعلام کرد که نیروهای امنیتی موفق به بازداشتن هیچ یک از معترضان در مقابل مقر حزب دموکرات کردستان نشدند.زیباری اخیراً در توییتی حشد شعبی را عامل حمله موشکی به فرودگاه اربیل در ۳۰ سپتامبر معرفی کرده بود.زیباری پیشتر نیز در یک مصاحبه تلویزیونی با اهانت به نیروهای بسیج مردمی عراق مدعی شده بود که حمله گروه های عراقی به پایگاه های آمریکا در اربیل به این دلیل است که آنها اقلیم کردستان عراق را متحد آمریکا می دانند و همانطور که داعش به بغداد و اربیل حمله می کرد، آنها نیز به بغداد و اربیل حمله می کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " مقر حزب دموکرات کردستان عراق به آتش کشیده شد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×