روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تمدید تعطیلی مدارس استان بوشهر به جز شهرستان‌های کنگان و جم" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تمدید تعطیلی مدارس استان بوشهر به جز شهرستان‌های کنگان و جم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تمدید تعطیلی مدارس استان بوشهر به جز شهرستان‌های کنگان و جم

با مصوبه ستادهای استانی کرونا برای تمدید محدودیت های کرونایی، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از تمدید تعطیلی یک هفته ای مدارس استان بوشهر به جز شهرستان های کنگان و جم خبر داد.

ایسنا/بوشهر با مصوبه ستادهای استانی کرونا برای تمدید محدودیت های کرونایی، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از تمدید تعطیلی یک هفته ای مدارس استان بوشهر به جز شهرستان های کنگان و جم خبر داد. متن اطلاعیه صادر شده که نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته، به شرح ذیل است:"بسمه تعالیبه اطلاع می رساند در پی مصوبه ستاد استانی کرونا در خصوص تمدید محدودیت های کرونایی، از تاریخ ۲۶ مهر لغایت ۲ آبان، همه ی آموزش های حضوری (رسمی، کلاس های تقویتی و فوق برنامه)، در همه مدارس استان به جز شهرستان های کنگان و جم از روز شنبه ۲۶ مهرماه ۹۹ به مدت یک هفته تعطیل می باشد.نحوه حضور و فعالیت کادر اداری و آموزشی به تشخیص مدیران مدارس -به نحوی که هیچ واحد آموزشی تعطیل نباشد- خواهد بود. بدیهی است در این مدت، آموزش های مجازی در همه شهرستان ها و مناطق برقرار است.اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر"انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تمدید تعطیلی مدارس استان بوشهر به جز شهرستان‌های کنگان و جم از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×