روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کادر درمان کمک کنند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کادر درمان کمک کنند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کادر درمان کمک کنند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در شرایط  حساس  و بحرانی کرونایی قرار داریم و  از مردم استان البرز می خواهیم  تا با رعایت  پروتکل های بهداشتی به نیروهای بهداشتی و درمانی در  کنترل و کاهش این بیماری  کمک کنند.

ایسنا/البرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در شرایط حساس و بحرانی کرونایی قرار داریم و از مردم استان البرز می خواهیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی به نیروهای بهداشتی و درمانی در کنترل و کاهش این بیماری کمک کنند. دکتر محمد فتحی با تاکید بر وضعیت قرمز و بحرانی استان البرز خاطر نشان کرد: اعمال محدودیت های عبور و مرور به ویژه برای استان های پر ترددی مانند البرز در کنترل بیماری کرونا بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.به گزارش ایسنا، وی از شهروندان محترم و مردم فهیم در رعایت محدودیت های اعمال شده قدردانی کرد و افزود: از مسئولین اجرای طرح محدودیت های سفرهای بین استانی در ستاد مدیریت کرونا استان، استاندار محترم، فرماندار و مسئولین انتظامی و راهداری در اجرای محدودیت های عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی استان تشکر می کنم.فتحی در ادامه گفت: از استاندار محترم قدردانی می کنم که از ابتدای شیوع این بیماری با حمایت و پشتیبانی خالصانه، یاریگر کادر بهداشت و درمان در استان بوده اند.وی در ادامه از نیروی انتظامی و پلیس راهور در نظارت و اجرای طرح محدودیت های سفرهای بین استانی تشکر کرد و گفت: این محدودیت ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از انتشار بیشتر بیماری کرونا دارد و در دو هفته آینده همکاری مردم و اعمال این محدودیت ها تاثیر مثبت خود را در کاهش مبتلایان خواهد گذاشت.سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه لازم است در تعطیلات آتی اجرای این محدودیت ها ادامه داشته باشد افزود: در شرایط حساس و بحرانی کرونایی قرار داریم و از مردم استان البرز می خواهیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی به نیروهای بهداشتی و درمانی در کنترل و کاهش این بیماری کمک کنند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کادر درمان کمک کنند از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×