روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کاخ سفید: در روسیه حوزه جدیدی برای اعمال تحریم باقی نمانده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "کاخ سفید: در روسیه حوزه جدیدی برای اعمال تحریم باقی نمانده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کاخ سفید: در روسیه حوزه جدیدی برای اعمال تحریم باقی نمانده است

رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد چیز زیادی در روسیه برای تحریم کردن باقی نمانده است و تحریم های آمریکا به حدی گسترده است که موارد بسیاری را در بر می گیرد.

رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد چیز زیادی در روسیه برای تحریم کردن باقی نمانده است و تحریم های آمریکا به حدی گسترده است که موارد بسیاری را در بر می گیرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ سفید اعلام کرد نمی داند در چه زمینه ای باید تحریم ها را در روسیه متمرکز کند.مسکو اقدامات واشنگتن را ترمزی برای همکاری های دو کشور می داند، در حالی که این تحریم ها در سال های اخیر افزایش یافته است.اوبراین می گوید: "مشکل با روس ها این است که در آنجا تقریبا چیزی برای تحریم وجود ندارد. ما ۳۰۰ سازمان و الیگارش را در روسیه تحریم کرده ایم، همه شرکت های انرژی تحت تحریم هستند. ما به دنبال حوزه های های دیگری هستیم تا نارضایتی خود را بیان کنیم، اما به دلیل ماهیت کلی تحریم های موجود، انجام این کار دشوار است."پیش از این، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه تأکید کرده بود که اراده آمریکا برای کند کردن روند توسعه روسیه، همکاری های دو کشور را محدود خواهد کرد.وی ادامه داد که متنوع ترین تحریم ها علیه مسکو در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ اعمال شده است که ۴۶ تصمیم فقط در جهت تمدید یا اضافه کردن تحریم های موجود اتخاذ شده است.در ۲۴ سپتامبر، به دنبال مسمومیت الکسی ناوالنی، گروهی از سناتورهای آمریکایی لایحه جدیدی را برای تحریم روسیه ارائه دادند. این لایحه محدودیت های ویزا برای مقامات روسی که تصور می شود "در نقض آشکار قوانین بین المللی نقش دارند" پیشنهاد شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " کاخ سفید: در روسیه حوزه جدیدی برای اعمال تحریم باقی نمانده است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×