روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "با گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت برخورد می‌کنیم" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "با گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت برخورد می‌کنیم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

با گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت برخورد می‌کنیم

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: در بازرسی های انجام شده، برای یک واحد صنفی میوه و تره بار در بندرعباس به دلیل گرانفروشی، پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

ایسنا/هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: در بازرسی های انجام شده، برای یک واحد صنفی میوه و تره بار در بندرعباس به دلیل گرانفروشی، پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد. عبدالرضا پیروی منش در گفت و گو با ایسنا، افزود: در پی بازرسی های صورت گرفته توسط بازرسان این سازمان، گرانفروشی یک واحد میوه و تره بار محرز و پرونده برای فرد خاطی تشکیل شد.وی مبلغ پرونده تشکیل شده را یکصد میلیون ریال اعلام کرد و افزود: یکی از موارد تخلفات شایع در صنوف، گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت است که در راستای جلوگیری از سوء استفاده این افراد فرصت طلب، بازرسی از واحدهای صنفی به صورت مستمر انجام می شود.معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین نظام صنفی توسط اصناف از آنها خواست، ضمن رعایت حقوق شهروندی بازرسان را در نظارت کالاها در سطح بازار یاری کنند.وی خاطر نشان کرد: تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، همواره آماده دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات مردم در این استان است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " با گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت برخورد می‌کنیم از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×