روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای حساس‌ها
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای حساس‌ها" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای حساس‌ها" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای حساس‌ها

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. به گزارش ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی نخستین ساعات امروز (۲۶ مهر) کیفیت هوای بیشتر مناطق به دلیل حاکمیت جو پایدار و آرام و انباشت آلاینده ها در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.در طول روز نیز با عدم وزش باد مؤثر بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و به تبع آن کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی می ماند. در اواخر وقت امروز با تداوم این شرایط جوی و افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و کیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.افزایش نسبی تندی باد تا صبح فردا (۲۷ مهر) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد. با این وجود پیش بینی می شود که با افزایش تردد خودروها غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق افزایش پیدا کند و از این رو برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد را به دنبال دارد.عدم وزش باد مؤثر در طول روز نیز شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها را فراهم می کند و با افزایش تردد خودروها در ساعات پایانی فردا شب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح با شاخص میانگین ۱۲۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۱۱۲ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای حساس‌ها از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×