روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • از پذیرش مسافران خودادری کنید/افزایش ۲۰ درصدی بیماران بستری در هرمزگان
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "از پذیرش مسافران خودادری کنید/افزایش ۲۰ درصدی بیماران بستری در هرمزگان" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "از پذیرش مسافران خودادری کنید/افزایش ۲۰ درصدی بیماران بستری در هرمزگان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

از پذیرش مسافران خودادری کنید/افزایش ۲۰ درصدی بیماران بستری در هرمزگان

رئیس دانشگاه علوم پرشکی هرمزگان گفت: آمار مبتلایان و بستری در استان رو به افزایش است و مردم باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پرشکی هرمزگان گفت: آمار مبتلایان و بستری در استان رو به افزایش است و مردم باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند. دکتر حسین فرشیدی صبح امروز(۲۶ مهرماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر دیگر بر اثر کرونا در استان جان باخت و شمار جان باختگان به ۸۱۰ نفر رسید.وی با بیان اینکه فرد جان باخته مردی ۴۳ ساله از بندرعباس بود، اظهار کرد: اکنون ۱۸۱ نفر با تشخیص کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری اند که از این شمار ۵۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بسر می برند.رئیس دانشگاه علوم پرشکی هرمزگان با اشاره به اینکه حال ۱۵ نفر از آن ها وخیم است، تصریح کرد: در این هفته ۲۰ درصد آمار بیماران بستری در استان افزایش پیدا کرد و اکنون درصد موارد مثبت در آزمایش ها به ۳۵ درصد رسیده است.فرشیدی بیان کرد: ۷۶ درصد از افرادی که تاکنون در استان به کرونا مبتلا شده اند ساکنان شهرها و ۲۴ درصد ساکنان روستاها بوده اند که افزایش سفر به روستاها می تواند این آمار را تغییر دهد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه میناگین سن فوتی های کرونا در استان ۶۳ سال و میانگین سن افراد بستری شده ۵۳ سال است، اضافه کرد: ظرف دو سه هفته گذشته آمار رعایت شیوه نامه های بهداشتی در استان کاهش یافته است که نتیجه آن دو سه هفته آینده با افزایش شمار بستری ها و فوتی ها خود را نشان خواهد داد.وی ادامه داد: خانواده ها از پذیرش مسافران خودادری کنند، زیرا وضعیت در کشور قرمز هست و مسافرت ها می تواند به افزایش شیوع بیماری در استان منجر شود.فرشیدی با بیان اینکه تاکنون ۷۴ هزار و ۴۴ آزمایش کووید ۱۹ در استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: با پیگیری های استاندار هرمزگان و افزایش تولید ماسک از روز یکشنبه ماسک در استان با قیمت هزار و ۳۰۰ تومان به فروش می رسد و نباید بالاتر از این رقم ماسک در داروخانه ها و دیگر مراکز به فروش برسد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " از پذیرش مسافران خودادری کنید/افزایش ۲۰ درصدی بیماران بستری در هرمزگان از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×