روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ویدئو / قره باغ یا آرتساخ؟ پاسخ مقامات آذربایجان و ارمنستان به ایسنا" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ویدئو / قره باغ یا آرتساخ؟ پاسخ مقامات آذربایجان و ارمنستان به ایسنا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ویدئو / قره باغ یا آرتساخ؟ پاسخ مقامات آذربایجان و ارمنستان به ایسنا

درگیری های تازه در قره باغ میان آذربایجان و ارمنستان آغاز شده است؛ مناقشه ای که از حدود دو دهه پیش ادامه دارد. در کمتر از سه ماه این دومین بار است که درگیری ها آغاز می شود. جدال بر سر این منطقه کوهستانی که ساکنان آن اکثرا مسیحیان ارمنی هستند، دهه هاست بر مناسبات دو کشور و منطقه قفقاز سایه افکنده است. دولت آذربایجان تأکید دارد که این منطقه بر اساس پیشینه تاریخی باید زیر حاکمیت باکو قرار گیرد و ارمنستان می گوید ادعای مالکیت این منطقه را ندارد اما با تاکید بر تغییرات جمعیتی منطقه، آن را خودمختار می داند و از آن حمایت می کند. در این ویدئو دو مقام رسمی دو کشور درباره مواضع کشورهایشان پاسخ داده اند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ویدئو / قره باغ یا آرتساخ؟ پاسخ مقامات آذربایجان و ارمنستان به ایسنا از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×