روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون

فرماندار شهرستان کارون با بیان اینکه به دلیل اینکه بیشتر خانواده ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده اند آن ها را به مدارس بفرستند، گفت: حضور دانش آموزان در برخی مدارس این شهرستان ۱۰۰ درصدی است.

ایسنا/خوزستان فرماندار شهرستان کارون با بیان اینکه به دلیل اینکه بیشتر خانواده ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده اند آن ها را به مدارس بفرستند، گفت: حضور دانش آموزان در برخی مدارس این شهرستان ۱۰۰ درصدی است. معصومه خنفری در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که امروز (۱۶ مهر) در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما بیش از ۳۸ هزار دانش آموز، ۲۱۰ مدرسه با ۱۴۰ ساختمان و هزار و ۷۰۲ پرسنل آموزشی در شهرستان کارون داریم. بیشتر کلاس های درس به صورت مجازی است اما در شهرستان کارون به دلیل اینکه اکثر خانواده ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده اند فرزندان را به مدارس بفرستند.به گزارش ایسنا، وی افزود: حضور دانش آموزان در برخی مدارس ۱۰۰ درصدی است و هرچه منطقه محروم تر و خانواده ها بی بضاعت تر باشند، حضور دانش آموزان در مدارس بیشتر است.فرماندار شهرستان کارون گفت: لوله های نفت از طول و عرض شهرستان کارون می گذرد و قابل شمارش نیست اما شاهد این هستیم که در برخی مناطق این شهرستان مدرسه نداریم. شرکت نفت مسئولیت اجتماعی خود را با توزیع لوازم التحریر ایفا می کند و آن را رفع مسئولیت تلقی می کند. در ابتدا کمک هایی از شرکت های نفتی دریافت می کردیم اما مدتی است به بهانه مسائل اقتصادی، کمک های خود را قطع کرده اند.خنفری در پایان گفت: کارون حاشیه شهر اهواز بود و آن را جدا کردند و آن را شهرستان کارون نامیدند؛ شهرستانی که بسیار ضعیف و بضاعت مالی آن بسیار ناچیز است. باید به شهرستان کارون کمک شود و شرکت های نفت منطقه به مردم کمک کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×