روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شکست والیبال خاتم اردکان مقابل هراز آمل در هفته هفتم لیگ برتر" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شکست والیبال خاتم اردکان مقابل هراز آمل در هفته هفتم لیگ برتر" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شکست والیبال خاتم اردکان مقابل هراز آمل در هفته هفتم لیگ برتر

هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان با برد و صعود سه پله ای شهداب یزد و شکست خاتم اردکان دیگر نماینده والیبال استان در این رقابت ها پیگیری شد.

ایسنا/یزد هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان با برد و صعود سه پله ای شهداب یزد و شکست خاتم اردکان دیگر نماینده والیبال استان در این رقابت ها پیگیری شد. در این بازی ها که امروز چهارشنبه در شهرهای یزد و اردکان برگزار شد، شهداب یزد با شکست سه بر یک پیکان در یک بازی خانگی، صعود سه پله ای در جدول داشت.در این بازی تیم شهداب با نتایج ۲۵ بر ۱۴، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ در مجموع از رقیب پایتخت نشین خود پیشی گرفت و بازی را به نفع خود پایان برد.در دیگر بازی این هفته تیم خاتم اردکان دیگر نماینده یزد در شهر خود به مصاف لبنیات هزار آمل رفت ولی بازی را با حساب سه بر دو به میهمان خود واگذار کرد.در این بازی نفس گیر خاتم اردکان ست های اول و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴ پیروز میدان شد ولی ست های دوم، سوم و پنج را به تریب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۳ به تیم هراز آمل واگذار کرد و متحمل شکست خانگی شد.در دیگر بازی های این هفته تیم های فولاد سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان و هورسان رامسر مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.بدین ترتیب و در پایان هفته هفتم لیگ برتر، تیم های فولاد سیرجان (۶ برد و ۱۹ امتیاز)، فولاد مبارکه سپاهان (۶ برد و ۱۷ امتیاز) و شهداب یزد (پنج برد و ۱۴ امتیاز) در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند. خاتم اردکان نیز با هفت امتیاز در رده هشتم جدول جای دارد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شکست والیبال خاتم اردکان مقابل هراز آمل در هفته هفتم لیگ برتر از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×