روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "جذب کودکان نخبه با تلاش مضاعف دنبال شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "جذب کودکان نخبه با تلاش مضاعف دنبال شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

جذب کودکان نخبه با تلاش مضاعف دنبال شود

نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: جذب کودکان نخبه به صورت حضوری و عملی موثرتر از مجازی است و با شرایط موجود، کار شما سخت تر می شود که نیاز است با تلاشی مضاعف تا حدی جبران شود.

ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: جذب کودکان نخبه به صورت حضوری و عملی موثرتر از مجازی است و با شرایط موجود، کار شما سخت تر می شود که نیاز است با تلاشی مضاعف تا حدی جبران شود. آیت الله مصطفی محامی در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ضمن گرامی داشت هفته ملی کودک اظهار کرد: سؤالاتی در سطح جامعه در رابطه با فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تطابق گزارش های این کانون با واقعیت و هم چنین تناسب اقدامات با فضای مورد نیاز کشور و انقلاب اسلامی مطرح می شود که باید با دقت به سوالات و ابهامات پاسخگو باشید به گونه ای که این مجموعه مهم و تاثیرگذار دچار فضای غبارآلود نشود.امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه فعالیت ها در هنگام شیوع کرونا عمدتا در بستر فضای مجازی صورت می پذیرد، نقاط قوت و آسیب های این مقوله را مورد بررسی قرار داد و افزود: نقطه قوت استفاده از فضای مجازی دسترسی گسترده به متخصصان و کارشناسان خوب است اما آسیب های آن علاوه بر ایجاد لغزندگی و آلودگی این است که بسیاری از کودکان و نوجوانان ما امکان استفاده از این فضا را ندارند. آیت الله محامی خواستار رشد و ارتقاء کیفیت فعالیت ها شد و افزود: این هدف تنها با برگزاری جلسات حاصل نمی شود بلکه باید به عنوان یک سیاست کاری و برنامه مستمر ادامه یافته و ضمن استفاده از از افراد متخصص، برای مهارت افزایی آنها برنامه ریزی کنید.وی گام بعدی را حرکت در مسیر توسعه کمی و جذب امکانات و اعتبارات دانست و تصریح کرد: در این حوزه کم کاری هایی هم صورت گرفته و باید به گونه ای تلاش شود تا مجموعه کانون پرورش فکری مورد توجه خیرین قرار گیرد تا خیران کمک های بیشتری را در این جهت داشته باشند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " جذب کودکان نخبه با تلاش مضاعف دنبال شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×