روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: با توجه به تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک پست در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد و یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است.

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: با توجه به تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک پست در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد و یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است. علی زینی وند در دیدار با مدیرکل پست استان که به مناسبت ۱۸ مهرماه روز جهانی پست برگزار شد،اظهارکرد: پست در عرصه داخلی و بین المللی نامی آشنا برای بشریت است و از قدیمی ترین اتحادیه های بین المللی است. وی گفت: پست در دوره های مختلف چه در دوران دفاع مقدس و چه اکنون با تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک پست همچنان در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد. وی بیان کرد: به رغم اینکه برخی فکر می کنند نقش پست افول کرده اما با ورود پست به حوزه های مختلف از جمله GNF نقش تاثیرگذار آن همچنان اضافه شده چراکه GNFمی تواند کل مناطق و شهرها را در کشور از هم پاشیدگی و بی نام و نشانی نجات دهد و تغییر در زندگی اجتماعی و روان بودن زندگی مردم را موجب گردد.معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت، بعضی از ارگانها خدمات و تلاش ها و اثرگذاری هایی دارند که دیده نمیشود که یکی از این ارگانها پست است.وی ادامه داد: ارزش تجارت الکترونیکی و بازار پر رونق الکترونیکی در کشور روند فزاینده و پرشتابی دارد که کرونا هم آن را تشدید کرده و با رفع کرونا هم هم این روند به عقب بر نخواهد گشت و در این میان نهادی مطمئن تر از پست که مردم به آن اعتماد کنند وجود ندارد . این مقام افزود: ما از جوامع پرشتاب هستیم چرا که نسل تحصیلکرده و جوان داریم بنابراین حضور در این دنیای الکترونیکی که روز به روز گسترده تر می شود لازم است. زینی وند تاکید کرد: پست نیز باید خود را با این شرایط وفق دهد و هرروز ساختاری فنی تر و چالاک تر و قدرتمندتر داشته باشد تا در زندگی مردم تاثیر گذار باشد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " پست یکی از مولفه های تاثیر گذار در دنیای پر تحول و پرشتاب امروزی است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×