روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "رفع کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان تا ۴ سال آینده" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "رفع کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان تا ۴ سال آینده" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رفع کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان تا ۴ سال آینده

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در استان با کمبود حدود ۱۸ هزار نیروی انسانی مواجه هستیم، گفت: با جذب نیروی بیشتر نسبت به سایر استان ها و اجرای طرح خرید خدمات آموزشی، کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان ظرف چهار سال آینده مرتفع می شود.

ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در استان با کمبود حدود ۱۸ هزار نیروی انسانی مواجه هستیم، گفت: با جذب نیروی بیشتر نسبت به سایر استان ها و اجرای طرح خرید خدمات آموزشی، کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان ظرف چهار سال آینده مرتفع می شود. کوروش مودت در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان که امروز (۱۶ مهر) در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: از هفته آینده مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان که بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ نفر است، آغاز می شود. به این منظور تیم مصاحبه تعیین شده است و معاینات پزشکی نیز به دلیل شرایط کرونایی در هشت شهرستان انجام می شود. روزانه نیز مصاحبه ۷۰ نفر صورت می گیرد.به گزارش ایسنا، وی افزود: در استان با کمبود حدود ۱۸ هزار نیروی انسانی مواجه هستیم، اما این دلیل بر این نیست که کلاس های ما بدون معلم باشند. کمبود نیرو از طریق نیروی حق التدریسی آزاد، حق التدریس رسمی، تربیت معلم و سرباز معلم تامین می شود و برنامه داریم که ظرف چهار سال آینده، استان از نظر نیروی انسانی بی نیاز شود. با جذب نیروی بیشتر نسبت به سایر استان ها و اجرای طرح خرید خدمات آموزشی، کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان مرتفع می شود.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: هر سه تا چهار سال یک بار شاهد کسب رتبه تک رقمی کنکور در استان هستیم اما امسال سه نفر رتبه دو رقمی کشوری، ۶۲ نفر رتبه زیر صد منطقه ای و ۲۹۳ نفر رتبه زیر هزار منطقه کسب کردند که این رقم سال گذشته ۲۱۴ نفر بود و امسال رشد ۳۶ درصدی داشته است. بخش عمده ای از قبولی های ما در مدارس خاص هستند اما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که از مدارس عادی نیز غافل نشویم. خوشبختانه هشت نفر از دانش آموزان به مرحله المپیاد دانش آموزی کشوری راه پیدا کردند که در این حوزه نیز نسبت به سال گذشته ۱۶۰ درصد ارتقا داشتیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " رفع کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان تا ۴ سال آینده از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×