روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پلوسی: افزایش موارد کرونایی‌ها در کاخ سفید نگران‌کننده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "پلوسی: افزایش موارد کرونایی‌ها در کاخ سفید نگران‌کننده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پلوسی: افزایش موارد کرونایی‌ها در کاخ سفید نگران‌کننده است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، افزایش تعداد ابتلاها در کاخ سفید نگران کننده است و احتمالا مستلزم مداخله برای تحقیق در این مساله باشد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، افزایش تعداد ابتلاها در کاخ سفید نگران کننده است و احتمالا مستلزم مداخله برای تحقیق در این مساله باشد. به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اشاره کرد، سلسله توییت های اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تلاشی برای جبران شکست های بزرگش است که از جمله آنها موکول کردن مذاکرات درباره بسته کمک های اقتصادی جدید جهت کاهش پیامدهای پاندمی کرونا به بعداز انتخابات آمریکاست.ترامپ گفت وگو بر سر لایحه یاری به آسیب دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به "پس از پیروزی در انتخابات" محول ساخت. به گفته ترامپ گفت وگو بر سر مشوق های اقتصادی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " پلوسی: افزایش موارد کرونایی‌ها در کاخ سفید نگران‌کننده است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×